Čistá aloe - prírodné mydlo

Krása a sila prírody ukrytá v unikátnom, ručne vyrobenom mydle. Vegan prírodné mydlo vytvorené z organických rastlinných olejov a masiel a rastlinného glycerínu nevysušuje a nedráždi pokožku. Účinne ale zároveň šetrne čistí a pritom rešpektuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky. Zvláčňuje a pomáha udržiavať správnu hladinu hydratácie. Aloe vera upokojí podráždenie, zjemní a podporí hydratáciu pokožky. Vyznačuje sa antiseptickým a vysoko regeneračným účinkom.
Prírodné mydlo s aloe vera je ideálne pre suchú, podráždenú, ekzematickú psoriatickú pokožku a pokožku trpiacu dermatitídou.

ZLOŽENIE
Aqua (voda), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej)*, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej)*, Glycerin (glycerín rastlinného pôvodu)*, Sucrose (sacharóza)*, Decyl Glucoside (povrchovo aktívna zložka rastlinného pôvodu), Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder (aloa pravá)*, Sodium Chloride (kuchynská soľ)*, Citric Acid (kyselina citrónová)*, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide (hydroxid sodný), Titanium Dioxide (minerálna farbiaca zložka), Spirulina Maxima Powder (prášok zo spiruliny)

*certifikovaná organická zložka

HLAVNÉ ZLOŽKY
> aloe vera - známa antiseptickými a regeneračnými vlastnosťami, upokojuje a zjemňuje, podporuje hydratáciu a zmierňuje prejavy podráždenia
> olivový olej - výborne hydratuje a zmäkčuje, ideálne sa hodí pre ošetrenie suchej, popraskanej a podráždenej pokožky

OBSAH
cca 110g

5,00 €
50,00 € / 1 kg