Carbone - prírodné čistiace mydlo s aktívnym uhlím

Vegan čistiace mydlo s aktívnym uhlím, alebo aj "čierne mydlo na akné", ako ho mnohí Soaphoristi nazývajú, predstavuje špeciálne prírodné mydlo s aktívnym uhlím, čajovníkovým a rakytníkovým olejom, ktorého úlohou je vyčistiť pleť a pomôcť pri problémoch s akné, vyrážkami a opakujúcimi sa kožnými nedostatkami. Čierne uhlie sa vyznačuje vysokou absorbčnou schopnosťou a teda nasáva toxíny, zatiaľ čo čajovníkový olej poslúži antiseptickými a sťahujúcimi účinkami. V kombinácii s rakytníkovým olejom tieto zložky krásne zabojujú s kožnými nedokonalosťami, jemne upravia zvýšenú tvorbu kožného mazu a tým pomôžu predchádzať opätovnému výskytu akné v dôsledku zanášania pórov. Pokožka sa pravidelným používaním účinne čistí, upravuje sa jej tónus, zbavuje sa prebytočnej mastnoty a na pohľad sa rozžiaruje krásou a zdravím.
Carbone - čierne mydlo na čistenie pleti je ideálne pre mastnú a zmiešanú, problematickú a aknóznu pokožku.

APLIKÁCIA
Primerané množstvo prípravku naneste na mokrú pokožku a krúživými pohybmi vytvorte penu, následne opláchnite vodou vhodnej teploty.
UPOZORNENIA
Určené na každodenné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri teplote do +30°C a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.
ZLOŽENIE
Aqua (voda), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej)*, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej)*, Glycerin (glycerín rastlinného pôvodu)*, Sucrose (sacharóza)*, Decyl Glucoside (povrchovo aktívna zložka rastlinného pôvodu), Activated Charcoal (aktívne uhlie)*, Melaleuca Alternifolia Leaf Extract (čajovníkový olej)*, Hippophae Rhamnoides Oil (rakytníkový olej)*, Sodium Chloride (kuchynská soľ)*, Citric Acid (kyselina citrónová)*, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide (hydroxid sodný)
*certifikovaná organická zložka

Obsah: 110g

5,00 €
50,00 € / 1 kg