Čajovníkové mydlo Olivia

Problematická pokožka už nie je problém! Jedno z najuniverzálnejších bylinkových mydiel upokojuje a ošetruje problémovú pokožku bez jej vysušenia. Olej z čajovníkového oleja je mimoriadne efektívny a všestranný, a preto sa považuje za skutočný poklad medzi zložkami prírodnej domácej lekárne. Toto organické ručne vyrábané mydlo vyrobené zo 100% prírodných zložiek je vďaka svojmu antibakteriálnemu a antiseptickému účinku vhodné na čistenie, dezinfekciu a preventívnu starostlivosť o upchaté póry. Pravidelné používanie silne koreneného, ​​sviežeho, mätovo voňavého čajovníkového mydla znižuje nadmernú tvorbu kožného mazu na pokožke, takže ak je vaša pokožka zapálená alebo problematická, nájdete v tomto mydle mimoriadne rýchle riešenie! 

VIAC INFORMÁCIÍ

  • Dezinfekčný prostriedok: Baktérie, plesne a antivírusové látky súčasne, takže je vynikajúci aj na umývanie rúk.
  • Pôsobí mimoriadne silne protizápalovo a na hojenie rán a je možné ho jemne použiť na celé telo.
  • Účinne tiež zmierňuje nepríjemné príznaky v prípade úpalu, svrbenia pokožky a bodnutia hmyzom.
  • Jedno z riešení číslo jeden na liečbu akné.
  • Jeho svieža, čistá vôňa je upokojujúca, zvyšuje koncentráciu.
  • Mimoriadne účinný proti poteniu a telesnému pachu: Pretože nepríjemný zápach je spôsobený rastom baktérie, ktorá sa nachádza na pokožke a oblečení, môže použitie mydla z čajovníkového oleja obmedziť šírenie týchto baktérií. Antimikrobiálne vlastnosti z čajovníkového oleja brzdia množenie baktérií a tiež ničia už existujúce baktérie.
  • Toto špeciálne vonné mydlo neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, považuje sa za čisto rastlinné, vegánske mydlo.
  • Vzhľadom na obsah éterického oleja sa jeho použitie odporúča deťom starším ako 2 roky!
  • Mimoriadne bohatá pena, ktorá počas používania hlboko vyživuje a regeneruje suchú, dehydratovanú, zapálenú pokožku!
  • Toto mydlo sa vyrába z palmového oleja RSPO! Certifikát RSPO zaručuje, že sa nebudú vyrubovať žiadne nové lesné oblasti na výrobu palmového oleja, a zaručí základné práva pracovníkov pracujúcich na plantáži a okolitého obyvateľstva. 

ZLOŽENIE (INCI): Sodium Cocoate (zmydelnený kokosový tuk) , Sodium Palmate (zmydelnený palmový tuk), Sodium Heliate (zmydelnený slnečnicový olej), Aqua (voda), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (olej z čajovníka austrálskeho), Lavandula Officinalis Oil  ( olej z levandule lekárskej), Capsicum Annuum Powder (výťažok z papriky), olej Lavandula Officinalis

Balenie: 120g

4,50
Please select variants first