Čajovníkový olej Botanica

Čajovníkový olej Botanica Slavica je považovaný za jeden z najsilnejších antiseptických olejov. Má široké využitie, či už v bežnej kozmetike alebo dermatokozmetike. Je ľahkým, nemastným typom oleja. Najlepšie sa aplikuje lokálne na určité časti tela či tváre. Regeneruje a utišuje podráždenú pokožku po uštipnutí hmyzom, postihnutú kiahňami, akné či bradavicami. Pomáha pri rôznych kožných infekciách, mykózach. Používa sa v koncentrovanej forme lokálne, t. j. len na postihnuté časti tela / tváre alebo vhodne riedený v inom nosnom oleji plošne.

Vlastnosti: 100% organický, pochádza z ekologického trvalo udržateľného hospodárstva, bez GMO, vegánsky, bezlepkový, bezlaktózový

Aplikácia: vhodný na pleť, telo aj vlasy
pleť: Primerané množstvo naneste na vyčistenú a vlhkú pleť a nechajte vstrebať. Použite samostatne alebo po nanesení denného/nočného krému. Odporúča sa riediť v inom nosnom oleji ak sa predpokladá celoplošná aplikácia.
telo: Primerané množstvo naneste na pokožku tela, najlepšie po sprche/kúpeli a nechajte vstrebať. Odporúča sa riediť v inom nosnom oleji ak sa predpokladá celoplošná aplikácia.
vlasy: Primerané množstvo naneste na prsty rúk a vmasírujte do pokožky hlavy alebo vlhkých vlasov.

Zloženie: Melaleuca Alternifolia Leaf Oil

Obsah: 60ml

10,90 €