Čajová zmes pre diabetikov 120g

UKKO Čajová zmes pre diabetikov je čajová zmes z kvalitných byliniek, ktorú sme vyvinuli špeciálne pre diabetikov a pacientov s inzulínovou rezistenciou.

Ak sa chcete zbaviť príznakov cukrovky - diabetu, či inzulínovej rezistencie a obávate sa komplikácií, respektíve hľadáte prírodnú pomoc alebo podporné riešenie na svoju chorobu, potom Čajová zmes pre diabetikov je práve pre vás.

Prečo tento čaj?

Účinné látky byliniek pomáhajú znížiť hladinu cukru v krvi

Zmiernením sprievodných príznakov môže prispieť k zlepšeniu kvality života

Môže znížiť riziko vzniku nebezpečných komplikácií

Môže sa užívať pri akomkoľvek diabetickom jedálničku a diéte

Pripravuje sa z nej veľmi chutný čaj, ktorý môžete piť aj dlhodobo

Obsahuje výlučne kvalitné a bezpečné bylinky

Pravidelná konzumácia Čaju pre diabetikov môže prispieť k zlepšeniu kvality života a perspektívy, aby ste sa aj ako diabetik cítili vo svojej koži dobre. Popri diétnom jedálničku a pravidelnom pohybe môžete aj pitím čaju prispieť k stabilizácii hladiny cukru v krvi, k zmierneniu nepríjemných príznakov a zmierneniu náchylnosti na infekcie.


UKKO Čajová zmes pre diabetikov je potravinový prípravok, jeho používanie nenahrádza lekárske vyšetrenie, liečbu, zdravý životný štýl a pravidelný pohyb. V prípade precitlivenosti alebo alergie na ktorúkoľvek zložku čaju sa jeho užívanie neodporúča. V prípade dlhodobej medikamentóznej liečby v každom prípade konzultujte ohľadom užívania čaju svojho ošetrujúceho lekára.

​Čaj je možné užívať aj dlhodobo v prípade ktorejkoľvek formy diabetu, respektíve v prípade (genetickej) predispozície na diabetes. Ako prírodný doplnok sa môže užívať aj ako podpora pri liečbe inzulínom, či užívaní perorálnych liekov na diabetes.

Dôležité! V prípade alergie na ktorúkoľvek zložku sa pitie Čajovej zmesi pre diabetikov neodporúča.

Čaj pozostáva výlučne z čistých byliniek pochádzajúcich z kontrolovaných zdrojov. Ide o 7 účinných, ale bezpečne užívateľných prírodných zložiek z Prírodnej lekárne, ktoré spolu, vzájomne si posilňujúc a dopĺňajúc svoje účinky, môžu pomôcť aj vám, aby ste sa ako diabetik cítili dobre vo svojej koži.

Čajová zmes pre diabetikov je 100 % prírodný produkt, ktorý neobsahuje alergény, nečistoty ani pridané arómy, preto je jej užívanie bezpečné, nespôsobuje nepríjemné žalúdočné potiaže alebo hnačky.

Zloženie: Ibištek, Kukuričné fúzy, Repík lekársky, List čučoriedky, Kôpor, Citrónová tráva, Koreň čakanky obyčajnej

Odporúčanie na prípravu

Nechajte zovrieť vodu. Čím je voda horúcejšia, tým lepšie sa vylúhujú hodnotné účinné látky.
Na pol litra vody pridajte za 1 lyžičku čajovej zmesi.
Čajovú zmes nechajte 15-20 minút lúhovať


13,50 €