Čajová zmes na posilnenie imunity 100g

Ak už máte dosť nekonečných ochorení, ak máte obavy zo šíriacich sa vírusov, respektíve hľadáte prírodné riešenie na ochranu pred infekciami prenášanými domov zo škôlky či školy, Čaj na posilnenie imunity je ako stvorený pre vás!

Náš chutný čaj bez pridaných látok pozostáva zo 7 úžasných byliniek. Echinacea, zázvor a šípky sú osvedčenými bojovníkmi proti infekciám, preto stačilo určiť správne dávkovanie a posilniť ich účinky ďalšími vybranými bylinkami.

Čajová zmes na posilnenie imunity je vhodná už aj pre deti od 4 rokov!

Prírodný zdroj antioxidantov, vitamínov a minerálnych látok

Aktivuje prirodzený obranný systém organizmu

Posilňuje odolnosť voči patogénom

Rýchlejšie môžete prekonať infekcie

Čaj má príjemnú chuť, preto ho rady pijú aj deti

Je 100% prírodný, neobsahuje prídavné látky

Pravidelnou konzumáciou čaju na posilnenie imunity môžete posilniť imunitný systém celej rodiny, aby ste boli všetci odolnejší voči vírusovým alebo bakteriálnym infekciám.

Čajová zmes na posilnenie imunity je potravinový doplnok, ktorého užívanie nenahrádza lekárske vyšetrenie, respektíve lekárom predpísanú liečbu, pestrý jedálniček či pravidelný telesný pohyb. Účinok môže byť individuálne odlišný a nie je zaručený. Odporúčané použitie sa zakladá na dlhoročných skúsenostiach a spätnej väzbe od zákazníkov.

Prírodné zložky v čaji

Pozor! V prípade precitlivenosti alebo alergie na ktorúkoľvek zložku čajovej zmesi užívanie neodporúčame.

Čaj pozostáva výlučne z čistých byliniek pochádzajúcich z kontrolovaných zdrojov. Čajová zmes na posilnenie imunity je 100% prírodný produkt, ktorý neobsahuje žiadne pridané arómy alebo aditíva. Neobsahuje alergény alebo nečistoty, preto je jej užívanie bezpečné, nespôsobuje nepríjemné žalúdočné potiaže či hnačku.

Zloženie: Echinacea, Lipový kvet, Rooibos, Zázvor (koreň), Šípky, Koriander (semená), Bazový kvet

Užívanie:

Dospelí - 2x denne 4-5 dl čaju ráno a večer.

Deti (4-12 rokov) - 2x denne 3 dl čaju v dvojnásobnom riedení. Čiže na 1 čajovú lyžičku čajovej zmesi pridajte 1 L vody.

Čaj môžete piť horúci i studený, je to otázka chuti a času. Snáď najlepší je čerstvo pripravený, pretože horúci nápoj už aj sám o sebe priaznivo pôsobí na náš organizmus i náladu.12,80 €
0,13 € / 1 g