Ukko Čajová zmes na chudnutie 150g

100% prírodná, jemná bylinná zmes, ktorá vám pomôže dosiahnuť efektívny a trvalý úbytok hmotnosti

UKKO čaj na chudnutie je 100% prírodná, bezpečná a chutná bylinná zmes, s ktorou môžete aj vy prežiť zážitok dlhodobého schudnutia, pomôže vám obnoviť rovnováhu trávenia a posilniť imunitný systém pre plnší,vyváženejší a zdravší život.

Mnohí bojujú s týmto problémom, a pritom lekárnička prírody je plná úžasných byliniek, ktoré môžu efektívne pomôcť v boji proti nadbytočným kilám a centimetrom. A práve z takýchto rastlín sme zostavili túto účinnú čajovú zmes, ktorá ponúka prírodné riešenie na problémy s hmotnosťou.

Prečo máme radi tento čaj

Naštartuje chudnutie, zrýchľuje metabolizmus a uľahčuje diétu

Znižuje chuť do jedla a potláča chuť na sladké

Aj bez sladenia je veľmi chutný, môžete ho piť za studena alebo ako teplý čaj

Dodáva energiu a elán do každodenného života i pre šport

Upravuje trávenie a správnu činnosť čriev, nespôsobuje však hnačky

Pôsobí priaznivo proti edémom končatín

Pravidelnou konzumáciou správne pripraveného čaju sa môžete ľahšie zbaviť nadbytočných kilogramov a centimetrov, dodať si energiu a sústredenie, ktoré potrebujete na chudnutie, cvičenie a každodennú rutinu, a udržať si zdravý imunitný systém. Zbavte sa kíl pomocou čaju na chudnutie UKKO!

Prírodné zložky v čaji

Náš čaj je zložený výlučne z čistých byliniek pochádzajúcich z kontrolovaných zdrojov. Najúčinnejší prírodní bojovníci pre odbúranie tukov v tejto úžasnej zmesi pomôžu aj vám, aby ste sa opäť cítili dobre vo svojej koži, a to vzájomným doplnením a posilnením účinkov!

Čajová zmes na chudnutie je 100 % prírodný produkt, neobsahuje alergény alebo znečistenia, či pridané arómy, preto je jeho užívanie bezpečné, nespôsobuje nepríjemné žalúdočné ťažkosti či hnačky.

Zloženie: Zelený čaj, Čaj maté, Škorica, Zázvor, Mäta prieporná, Kôprová vňať, Semená koriandra(drvené)

Príprava: Vodu privedieme do varu a následne necháme pár minút chladnúť, aby mala približne 80 °C. V 0,4-0,5l vody necháme pod pokrievkou lúhovať 1 čajovú lyžičku čajovej zmesi 10-15 minút, následne scedíme. Takto pripravený čaj obsahuje potrebné účinné látky a ihneď sa môže piť. Nie sú potrebné žiadne sladidlá, čaj je veľmi chutný aj bez nich, má sladkastú, škoricovú chuť.


12,80 €
0,13 € / 1 g