Bronztone - organický olejový aktivátor opálenia

Prírodný aktivátor opálenia predstavuje jedinečný produkt na podporu krásne žiarivého opálenia a prirodzene tónovanej pokožky. Výnimočná kompozícia organických olejov s prirodzeným obsahom betakaroténu a ďalších prospešných látok účinne podporí jednotné, dlhotrvácne a predovšetkým zdravé opálenie. Zvláčni a podporí regeneráciu pokožky, zamedzí strate vlahy a pomôže predísť jej vysychaniu po slnení. Výborne poslúži aj ako olej po opaľovaní, pokožku upokojí a rozjasní, dodá jej potrebné živiny. Pozor - Bronztone aktivátor opálenia neobsahuje pridané UV blokátory! Pred pobytom na priamom slniečku preto odporúčame kombinovať jeho aplikáciu s aplikáciou výrobkov s primeraným SPF.

Organický aktivátor opálenia Bronztone je ideálny pre všetky typy pokožky.

ZLOŽENIE
Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej zo sladkých mandlí)*, Mauritia Flexuosa Fruit Oil (buriti olej)*, Rubus Idaeus Seed Oil (olej z malinových semien)*, Helianthus Annuus Seed Oil (slnečnicový olej)*, Daucus Carota Sativa Root Extract (mrkva obyčajná)*, Tocopherol (vitamín E, antioxidant)
* Oleje lisované za studena a maceráty lúhované v olejoch lisovaných za studena, pochádzajúce z ekologického hospodárstva a opatrené známkou Eco-cert.

Obsah : 150 ml

16,95 €
11,30 € / 100 g