Bojovník krásy(Kávička) - Spevňujúci telový peeling

Peeling Bojovník krásy(Kávička)

Pokožka nášho tela každodenne bojuje s mnohými vplyvmi okolitého prostredia, v dôsledku čoho sa časom "unavuje", stáva sa mdlou, ochabnutou, stráca vitalitu a vlahu potrebnú pre udržiavanie jej elasticity a žiarivého mladistvého vzhľadu. K tomu všetkému sa často pridruží aj neestetická celulitída, ktorá údajne trápi až deväť z desiatich žien. Správnou voľbou kozmetických výrobkov však dokážeme pokožke navrátiť jas a vdýchnuť jej nový život. Podporiť jej prirodzené regeneračné procesy, vyhladiť ju, zbaviť odumretých kožných buniek a poskytnúť jej potrebnú dávku výživy. Ošetrujúci telový peeling je skvelým prostriedkom pre oživenie každého typu pokožky a pravidelnú starostlivosť o celé telo.

HLAVNÉ ZLOŽKY

> sezamový olej - vhodný pre všetky typy pokožky, hĺbkovo vyživuje a výnimočne zjemňuje, rozžiaruje pokožku

> káva - sila kofeínu ukrytá v telovom peelingu predstavuje extra účinnú pomoc v boji proti celulitíde

> bambucké maslo - výnimočne výživné a zjemňujúce rastlinné maslo, ideálne pre ošetrenie každého typu pokožky vrátane suchej a citlivej

NÁŠ TIP

Organický telový peeling môžete použiť počas sprchovania, alebo, pridaním malého množstva výrobku do teplej vody pripravíte tiež blahodarný relaxačný kúpeľ.

Jemne mleté zrniečka soli šetrne, ale zároveň veľmi účinne, "obrusujú" vrchnú vrstvu pokožky. Vyskúšajte telový peeling tiež na zjemnenie zhrubnutej pokožky chodidiel či suchých lakťov.

Po sprche či kúpeli s organickým telovým peelingom už nie je potrebné používať hydratačné telové krémy. Pokožka ostane zahalená do jemného a príjemného olejového filmu.

Zloženie: Sodium Chloride* (kamenná soľ), Potassium Iodide (jodičnan draselný), Olea Europaea FRUIT Oil* (Olivový olej), Cocos nucifera Oil* (kokosový olej), butyrospermum parkii Butter* (bambucké maslo), Sesamum Indicum Seed Oil* (Sezamový olej), CITRUS AURANTIFOLIA Oil (esenciálny olej limetka), Foeniculum Vulgare Dulce Seed Oil (esenciálny olej fenikel), Citrus Paradisi Peel Oil (esenciálny olej grapefruit), Camellia sinensis LEAF (čajovník), Coffea Arabica Fruit (kávové zrná), Coffea Arabica FRUIT Extract (kávovník arabský), ***Citral, ***Geraniol, ***Hexyl CINNAMAL, ***limonene, ***Linalool, ***Citronellol


Obsah: 255ml

8,20 €
Please select variants first