Bione Cosmetics - Očný krém Exclusive + Q10 51ml

Bione Cosmetics - Očný krém Exclusive + Q10

Exkluzívny pleťový krém so zvýšeným obsahom koenzýmu Q10, s hydratačnou zložkou a s prídavkom kyseliny hyalurónovej je určený pre všetky typy pleti.

Unavenej pleti navracia tonus a lesk, pleť je vláčna, hydratovaná a vyživená. Koenzým Q10 posilňuje bunkové dýchanie a tým optimalizuje biochemické procesy v pokožke.

Spotrebitelia potvrdzujú, že:

  • postupne dochádza k prejasneniu pokožky,
  • miznú jemné, časom aj hlbšie vrásky
  • krém je vyrobený ako veľmi ľahký, moderný emulgel s minimom dráždivých emulgátorov a so zníženou parfumáciou
  • je doplnený o hydratačný glycerín, regeneračný alantoín, výživný panthenol, mandľový olej a bambucké maslo
  • obsahuje UV filter, pre ochranu pred vonkajšími vplyvmi aj značné množstvo antioxidantu - vitamínu E


Použitie očného krému Q10:
Nanášajte pravidelne v tenkej vrstve na očné okolie, zabráňte vniknutiu krému do oka. Je vhodný ako ochranný krém s hydratačnou a významnou protivráskovou aktivitou. Je vyrobený na modernej báze lipofilnej akrylátovej matrice. Tým je oproti iným dosiahnutá minimalizácia dráždivých neionogénnych emulgátorov. Krém je výnimočne jemný, nedráždivý, ľahko roztierateľný, ľahko vstrebateľný s ľahkou hypoalergénnou parfumáciou. Konzervačná zložka sa po chvíli z pokožky úplne odparí!

INGREDIENTS (INCI):
AQUA, COCOS NUCIFERA OIL, CETYL ALCOHOL, GLYCERIN,SODIUM HYALURONATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PANTHENOL, ALLANTOIN,CAPRYLOYL GLYCINE, TOCOPHEROL, UBIQUINONE, PRUNUS AMYGDALUS SATIVAKERNEL OIL,SODIUM HYDROXIDE, CARBOMER, PARFUM, TITANIUM DIOXIDE (NANO), SORBITANCAPRYLATE, SODIUM HYDROXIDE, XANTHAN GUM, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL LAURATE,STEARIC ACID


O značke Bione Cosmetics

Bione Cosmetics sa špecializuje na prírodnú pleťovú a telovú kozmetiku. Výrobky sú vyrábané v BIO receptúre. Kozmetika Bione Cosmetics je šetrná k zákazníkom a prírode. Zloženie výrobkov je jednoduché a účelné. Produkty neobsahujú žiadne nadbytočné a zaťažujúce látky. Bione Cosmetics maximálne využíva funkčnosť použitých surovín.

5,70 €
11,18 € / 100 ml