Aloe mydlo Aktívne uhlie eukalyptus 100g

V tomto prírodnom mydle nájdete okrem kvalitných rastlinných olejov a čerstvej dužiny z Aloe aj ďalšiu výnimočnú surovinu. Je ňou aktívne uhlie, známe pre svoju absorpčnú schopnosť, ktorou na seba viaže toxíny a baktérie, zbavuje prebytočného kožného mazu a tým hĺbkovo prečisťuje pokožku. Má tiež významné antibakteriálne účinky, ktoré napomáhajú zamedziť tvorbe akné a vzniku infekcií. Tieto výborné vlastnosti sú doplnené sviežou eukalyptovou silicou, ktorá pomáha čistiť upchaté póry a súčasne pôsobí povzbudzujúco na nervový systém. Vzhľadom k pridaným ingredienciám je toto mydlo obzvlášť vhodné na starostlivosť o mastnú, zapálenú a aknóznu pleť. S Aloe mydlom Aktívne uhlie Eukalyptus jej môžete dopriať sviežu, voňavú a súčasne dôkladnú očistu.

Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu a tiež šetrnému spôsobu výroby metódou za studena je mydlo vhodné aj pre jemnú pokožku detí, na čistenie pleti a intímnu hygienu. Nevysušuje, naopak, zanechávajú pokožku hydratovanú a vyživenú. Sú určené na každodenné použitie pre pokožku celého tela. Vďaka primeranej penivosti ho možno použiť aj pri holení a na umývanie vlasov ako tuhý šampón.

V mydle nenájdete žiadne umelé farbivá, vône, živočíšne tuky ani ropné deriváty. Nie je testované na zvieratách a neškodí životnému prostrediu. Kvalita mydla je podložená a-testom.

Ingrediencie: Sodium Olivate, Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Palmate*, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Charcoal Powder, Eukalyptus Globulus Leaf Oil, Limonene**, Linalool** 

5,50 €
Please select variants first