Aloe mydlo Materina dúška 100g

Naše Aloe mydlo Materina dúška si vás získa už pri prvom privoňaní. Za svoju nádhernú bylinnú vôňu vďačí silici Materinej dúšky, o ktorú je obohatené základné mydlo (Aloe mydlo Čisté). Táto silica je známa okrem svojho upokojujúceho a sedatívneho pôsobenia na nervový systém aj pre silné antibakteriálne, antimikrobiálne a protiplesňové účinky. Je preto veľmi vhodné na umývanie zmiešanej, mastnej, aknóznej a zapálenej pleti, no šetrne očistí aj citlivú a podráždenú pokožku.

Vďaka unikátnemu zloženiu rastlinných olejov a čerstvej dužiny z Aloe, a tiež šetrnému spôsobu výroby metódou za studena je mydlo vhodné aj pre jemnú pokožku detí, na čistenie pleti a intímnu hygienu. Nevysušuje, naopak, zanechávajú pokožku hydratovanú a vyživenú. Je určené na každodenné použitie pre pokožku celého tela. Vďaka primeranej penivosti ho možno použiť aj pri holení a na umývanie vlasov ako tuhý šampón.

V mydle nenájdete žiadne umelé farbivá, vône, živočíšne tuky ani ropné deriváty. Nie je testované na zvieratách a neškodia životnému prostrediu.

Ingrediencie:

Sodium Olivate, Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Palmate*, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Thymus Serpillum Oil, D - Limonene**, Linalool**

5,00 €